pátek 4. prosince 2020 Barbora

Vyhledávání

Nalezené články: "odvolání"

Brněnský politik Jiří Hos se našel, měl prý vypnutý mobil a nevěděl, že se po něm pátrá

Policie po více než dvou týdnech odvolala pátrání po Jiřím Hosovi, někdejšímu vlivnému členovi jihomoravské ODS, který je obžalovaný v korupční kauze Stoka. Je v pořádku, sám přišel na obvodní oddělení, uvedla policejní mluvčí Petra Hrůzová.

Uber funguje jak taxislužba, potvrdil Ústavní soud

Činnost společnosti Uber a spolupracujících šoférů odpovídá svou povahou taxislužbě, potvrdil novým nálezem Ústavní soud (ÚS). Zamítl stížnost řidiče, který v roce 2015 chtěl svézt v Praze Američanku po kontaktu přes aplikaci Uber. Dopustil se tak...

Hasiči museli zachraňovat jeřábníka, kvůli zdravotnímu problému uvízl ve svém stroji vysoko nad zemí

Znojemskému jeřábníkovi se v práci udělalo zle a nemohl se dostat dolů. Na pomoc mu proto museli přispěchat hasiči s lezeckou výstrojí, aby nebožáka dostali na pevnou zem.

PRŮZKUM: Vláda dle lidí nedokáže obhájit kroky proti šíření covidu

Vláda podle zhruba dvou třetin Čechů nedokáže jasně obhájit své kroky proti šíření nemoci covid-19. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK pro Českou televizi. Se čtvrteční výměnou ministra zdravotnictví ale většina lidí souhlasí.

Brněnské úřady mění otevírací dobu, pro lidi budou dostupné jen dva dny v týdnu

Magistrát města Brna upravuje otevírací dobu. Od 2. listopadu budou moci návštěvníci vyřizovat potřebné záležitosti pouze v pondělky a středy od osmi do 13 hodin. Dosud bylo možné se objednávat i na jiné dny a objednávky zůstávají prozatím platné,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "odvolání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "odvolání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.