úterý 13. dubna 2021 Aleš

Vyhledávání

Nalezené články: "odvolání"

Ministr zdravotnictví Jan Blatný končí, nahradí ho Petr Arenberger

Spekulace nelhaly, vláda změní své složení. Novým ministrem zdravotnictví je ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Petr Arenberger. Ve funkci nahradí Jana Blatného (za ANO). Premiér Andrej Babiš uvedl nového ministra zdravotnictví do úřadu...

Špilberk už týden odolává nájezdům návštěvníků, kvůli ledu je areál pro veřejnost uzavřený

Hrad Špilberk se dříve úspěšně bránil Švédům, nyní se brání i návštěvám výletníků a sportovců. Muzeum města Brna muselo celý areál kvůli ledu uzavřít, návštěvníkům hrozí nebezpečí úrazu.

Kunc i Vitula se odvolají proti vyloučení z TOP 09, chystají i žalobu

Rozhodnutí vyloučit z TOP 09 starostu Židlochovic na Brněnsku Jana Vitulu a místostarostu Brna-Židenic Petra Kunce bude mít dohru. Oba někdejší členové strany se odvolají ke smírčímu výboru. Pokud neuspějí, chystají se bránit u soudu.

Strážníci dezinfikují brněnské úřady

Brněnští strážníci mají nové povinnosti. Od začátku letošního roku pomáhají magistrátu zvládat pandemii koronaviru tím, že pravidelně dezinfikují úřední budovy, čímž přispívají k vyšší bezpečnosti návštěvníků.

Český soud svěřil Michalákové syny formálně do péče. Norské úřady chlapce matce odebraly před deseti lety

Okresní soud v Hodoníně tento týden formálně svěřil děti Evy Michalákové do její péče. V tiskové zprávě to dnes uvedla členka petičního výboru na podporu rodiny a senátorka Jitka Chalánková. Chlapce Michalákové a jejímu tehdejšímu manželovi před...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "odvolání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "odvolání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.