středa 21. dubna 2021 Alexandra

Vyhledávání

Nalezené články: "odkup"

Brno chce získat zchátralou železniční polikliniku

Roky vyjednání mezi Brnem a Správou železnic o odkupu někdejší železniční polikliniky ve Štýřicích jsou zřejmě u konce. Pokud obchod schválí zastupitelé a vláda, půjde budova, v níž se měli léčit železničáři, k zemi. Po demolici vznikne v místě nový...

Znojmo vyřešilo problém s bobry, nechá je vytvořit mokřady

Znojmo přestává bojovat s bobry. Místo zamezování vylévání vody do okolních pozemků se kraj rozhodl zalévat krajinu cíleně a díky bobřímu umu vytvořit přírodní cestou mokřady. S majiteli chce jednat o koupi nebo směně.

Plánovaná lyžařská sjezdovka na Prýglu budí emoce

V Brně a jeho okolí se v současnosti nenachází žádný lyžařský areál. Změnit by to mohl projekt SKI PRIGL, který počítá s výstavbou sjezdovky přímo u Brněnské přehrady. Návrh nadšenců však ve městě budí vášně.

Město buduje dětem bezpečné cesty do školy, díky odkupu pozemku vznikne nový chodník

Rada města navrhla zastupitelům odkoupit pozemek na ulici Langrova, který je momentálně v soukromém vlastnictví. Po odkupu bude moci město vybudovat chodníky pro děti, aby mohly bezpečně chodit do školy. S projektem by se mělo do dvou let.

Praha vyřadila z provozu dvacet tramvají. Budou jezdit v Brně

V Praze dojezdily, v Brně dostanou šanci. Brněnský dopravní podnik (DPMB) pořídil od pražského protějšku 20 vyřazených tramvají T6A5. Do Brna dorazí do konce září. Jezdit budou na linkách 2, 3, 5 a 12, na kterých je potřeba větší kapacita souprav....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "odkup"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "odkup"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.