středa 20. října 2021 Vendelín

Vyhledávání

Nalezené články: "nová hala"

Chceme novou halu a zahrát si finále, říká šéf basketbalových Žabin

Hráčkám brněnských Žabin začíná dnes nová basketbalová sezona. Letos se slavný brněnský klub, jenž naposledy bral bronzové medaile, představí hned na čtyřech frontách. Hrát bude ve dvou českých a dvou evropských soutěžích – Eurocup a EWBL. Oddíl z...

Brno dostalo miliardový úvěr na multifunkční halu

Město Brno získalo úvěrový příslib od Českomoravské záruční a rozvojové banky, díky kterému obdrží miliardu korun na novou multifunkční halu. Objekt bude stát na brněnském výstavišti, kde již začala demolice části areálu.

Policejní koně v Brně mají nové tréninkové středisko, zajezdil si i Hamáček

Ministr vnitra Jan Hamáček přijel dnes do Brna, aby slavnostně otevřel opravené výcvikové středisko pro policejní koně a psy, které nově umožňuje celoroční využití. Zároveň navštívil nové a větší sídlo odboru azylové a migrační politiky.

Brno je blíže další části městského okruhu

Moravská metropole pokročila v projektu výstavby Velkého městského okruhu (VMO). Stěžejní dopravní stavba se letos zahájí v části Tomkovo náměstí a Rokytova. Práce pokračují také v Žábovřeské ulici, kde se chystá ražba tramvajového tunelu ve skále.

Zvonařka stále funguje v omezeném režimu, plánované otevření se znovu opozdilo

Rekonstrukce Ústředního autobusového nádraží Zvonařka ještě není stále zcela u konce. Původní termín otevření začátkem ledna zkomplikoval koronavirus. Po otevření bude k dispozici nová moderní odbavovací hala ze skla a hliníku, která bude sloužit...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nová hala"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nová hala"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.