čtvrtek 6. srpna 2020 Oldřiška

Vyhledávání

Nalezené články: "návštěvy"

FOTO: S barevným kontejnerem to teprve začíná. Jak vypadá cesta tříděného odpadu?

Česká republika je špičkou v třídění. Pozitivním ukazatelem je i stoupající poměr tříděného odpadu vůči komunálnímu. Zajímalo vás někdy, jaká je cesta například PET lahve poté, co ji zodpovědně hodíte do žlutého kontejneru? Tajemství odpadového...

Fakultní nemocnice Brno omezí  kvůli koronaviru návštěvy na středu a neděli

Fakultní nemocnice Brno omezí od soboty kvůli koronaviru návštěvní dny. Budou pouze v středu a v neděli od 15:00 do 17:00, uvedl dnes v tiskové zprávě mluvčí nemocnice Pavel Žára. Některé nemocnice v kraji návštěvy zakázaly.

Brněnská zoo plánuje Himalájskou expozici. Slibuje tamní zvířata i buddhistickou kulturu

Zájemci o zážitek z Himalájí už nemusí cestovat téměř deset tisíc kilometrů. Napodobenina oblasti totiž brzo vyroste v Brněnské zoo v podobě Himalájské expozice. Brněnští radní dali nápadu zelenou a zoo tak může začít svůj nápad uskutečňovat.

Nemocnice na jižní Moravě kvůli koronaviru postupně zavádí zákaz návštěv

Nemocnice v Kyjově, Břeclavi a Hodoníně zakazují kvůli koronaviru návštěvy. Uvedl to krajský radní pro zdravotnictví Milan Vojta (ANO). Od pondělí se k nim přidá znojemská nemocnice, uvedla její mluvčí Petra Veselá. Podle Vojty je možné, že se v...

Chorvati jsou rádi, že tu mají turisty zpátky, říká cestovatel

Nebudeme přehánět, když řekneme, že lidé vzali vlak do Chorvatska útokem. Jedním z těch, kteří se do Chorvatska takto vypravili je i Jan. Moc se sice cestou nevyspal, pohled na azurové moře mu prý vše vynahradil.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "návštěvy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "návštěvy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.