středa 21. dubna 2021 Alexandra

Vyhledávání

Nalezené články: "návštěva"

Osamělé seniory potěšili pejsci, na návštěvu přišli po půl roce

Vzácná návštěva zavítala do břeclavského domova seniorů, kam se vydalo celkem šest pejsků, aby potěšili tamější klienty. Do jihomoravského zařízení zamířili hafani po nucené půlroční pauze, která byla způsobená pandemií.

Online výuka dělá rozdíly mezi žáky. S doháněním učiva pomáhá Charita

Distanční výuka způsobila, že se mezi znalostmi a schopnostmi žáků vytvořily hluboké rozdíly. Nutnost internetového připojení vyřadila z běžného školního systému zejména sociálně znevýhodněné děti. Ve Znojmě začali problém řešit doučováním zdarma.

Zdravotní klauni se na apríla představí on-line

První dubnový den je v Brně každý rok věnovaný klaunům. Akci pořádá Divadlo Bolka Polívky a po roční přestávce způsobené pandemií se s oslavou opět navrací. Tentokrát chce vzdát hold nemocničním klaunům, a to v on-line podobě. 

Omezení zůstanou nejméně do Velikonoc. Sportovat budou moci lidé nově v celém okresu

Po víkendu zůstanou v platnosti opatření, která od března kvůli koronaviru omezují pohyb mezi okresy v Česku. Kabinet nově umožní, aby lidé mohli sportovat a vyráželi do přírody v celém okresu, ve kterém se nacházejí, dosud byly tyto aktivity...

Roman Prymula se stal poradcem prezidenta Miloše Zemana

Před 12 dny skončil Roman Prymula jako poradce premiéra Andreje Babiše (ANO). Ten s ním ukončil spolupráci poté, co navštívil fotbalový zápas Evropské ligy. Nyní se přední český epidemiolog objevil na oficiálním seznamu poradců prezidenta Miloše...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "návštěva"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "návštěva"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.