pátek 25. září 2020 Zlata

Vyhledávání

Nalezené články: "náměstí"

Víno, uzeniny i cimbálka. Na Svoboďáku se konají Slavnosti vína

Bílé či červené víno, burčák, pivo, ale také moravské uzeniny, sýry nebo frgály. To vše a mnohem více mohou lidé ochutnat nebo zakoupit na již tradičních Slavnostech vína, od pátku 18. září až do soboty 26. na náměstí Svobody v Brně.

FOTO/VIDEO: Rebelové pochodovali Brnem v pietě za vyhynulé živočichy

Členové hnutí Extinction Rebellion a Animal Rebelion uspořádali dnes smuteční pochod, aby uctili památku vyhynulým druhům. Sešli se zde, aby vyjádřili nesouhlas s tím, že my lidé jsme vyhladili až 30 procent živočišných druhů na planetě.

Alkohol nepatří ani za řídítka, jezdci na elektrokoloběžce a kole ošklivě narazili

Dva opilí řidiči zaměstnali o víkendu policisty. V prvním případě šlo o opilou jezdkyni na elektrokoloběžce, která nezvládla jízdu a málem skončila pod šalinou. Ve druhém případě si ošklivé zranění na hlavě způsobil cyklista pod vlivem.

Nové brněnské nádraží bude mít svou vlastní kapli. Má odkazovat na stavbu zbořenou před sto lety

Na začátku září vyhlásilo Brno architektonickou soutěž o podobu nového vlakového nádraží. Jak dnes uvedl náměstek primátorky Petr Hladík (KDU-ČSL), součástí zadání je i zakomponování duchovního místa, které by mělo odkazovat na Královskou kapli...

Na Masaryčce klesl počet projíždějících aut od zpřísnění pravidel o třetinu. Vjezd už nekontrolují strážníci

Brno zpřísnilo od 1. září podmínky ke vjezdu do historického centra. Reagovalo tak na skutečnost, že řada řidičů si zkracovala cestu centrem přes Náměstí svobody, která místo pěší zóny chvílemi připomínala běžnou komunikaci. Podle prvních statistik...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "náměstí"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "náměstí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.