neděle 24. ledna 2021 Milena

Vyhledávání

Nalezené články: "mpb"

Po Brně bloudil úplně nahý muž, strážníci mu zavolali sanitku

Po zábrdovických ulicích bloudil úplně nahý mladý muž. Přivolaným strážníkům se svěřil, že si zabouchl klíče od bytu, trpí duševnímu problémy a má sebevražedné sklony. Hlídka proto raději zavolala zdravotníky, kteří ho převezli do nemocnice.

Strážníci potkali dalšího promrzlého zmateného seniora, po Brně se procházel jen v tričku a pantoflích

Brněnští strážníci znovu zachraňovali promrzlého seniora. Už několikátý případ, kdy se velmi spoře oděný starší člověk octl zmatený na ulici, museli tentokrát řešit v Židenicích. Pán byl velmi promrzlý a až po delší době, kdy se mu podařilo se...

Devadesátiletý senior zmateně bloudil v pyžamu po Brně, policisté ho vrátili do nemocnice

Zmateného devadesátiletého pána si všimla žena, která zrovna procházela centrem města. Senior měl na sobě pyžamové kalhoty a rozepnutou bundu, kolemjdoucí proto zavolala na tísňovou linku. Společně pak zjistili, že odešel z nemocnice.

Opilý čtyřicetiletý muž v trolejbusu hrubě napadl skupinku mladíků. Jednoho z nich venku začal i mlátit

Čtyřicetiletý muž napadl v trolejbusu hlouček chlapců. Nejdřív mladíky sprostě urážel, a když vystoupili, nebál se použít ani pěsti, a to tak intenzivně, že jednoho z přítomných porazil na zem. Náhodný svědek zavolal strážníky, aby situaci...

Brněnští strážníci posbírali při běžných pochůzkách víc než 40 jehel a stříkaček

Při běžných pochůzkách našli od pondělí brněnští strážníci hned 43 stříkaček a jehel, které následně odnesli na likvidaci odborníkům. Některých z nich si všimli náhodní kolemjdoucí, kteří hlídky na místo přivolali.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mpb"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mpb"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.