pondělí 1. června 2020 Laura

Vyhledávání

Nalezené články: "lední hokej"

Přípravy brněnského Olympijského festivalu vrcholí

Příprava Olympijského festivalu v pavilonu Z a v jeho bezprostředním okolí na výstavišti vrcholí. A to i navzdory skutečnosti, že pro vytváření venkovních zimních sportovišť zatím příliš nepřeje počasí.

Za měsíc se v Brně otevřou brány olympijského parku. Nabídne víc jak třicítku sportů

Necelý měsíc zbývá do otevření olympijského parku v Brně. Od 9. do 25. února v němu bude probíhat Olympijský festival, který návštěvníkům nabídne více než třicet zimních i letních sportovních příležitostí. Vedle hokeje, curlingu a krasobruslení si...

Poslední hokejové utkání listopadu

středa, 25. listopadu 2015, 16:31Hokej

Poslední hokejové utkání listopadu

Hokejová Kometa Brno má v letošní sezoně odehráno nejméně utkání, přesto opět vynechá ve víkendovém programu jedno utkání. V listopadu hokejisty čeká v pátek poslední utkání na ledě Chomutova, naopak na začátku prosince budou utkání nabitá.

Zemřel Vlastimil Bubník, hokejový a fotbalový "obojživelník"

Ve věku 83 let zemřel po krátké nemoci bývalý hokejový a fotbalový reprezentant Vlastimil Bubník. Na mistrovství světa v hokeji získal tři medaile, měl i bronz z olympijského turnaje v roce 1964 a medaili stejné hodnoty z prvního fotbalového...

Brno zná své sportovce roku

pátek, 13. prosince 2013, 09:49Ostatní sporty

Brno zná své sportovce roku

V celkem osmi kategoriích se ve čtvrtek vyhlašovali nejlepší sportovci města Brna. Vybíralo je celkem 54 odborníků, bývalých vynikajících sportovců, sportovních osobností a novinářů z Akademie brněnského sportu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "lední hokej"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "lední hokej"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.