pátek 21. února 2020 Lenka

Vyhledávání

Nalezené články: "kuriozita"

SOUTĚŽ: Hořící pařez. Poezie, kterou napsalo samo Brno

Nejlepší životní příběhy nepíše Rosamunde Pilcher, ale Brno - jediný vtip, ve kterém se dá bydlet. Přesvědčil se o tom dozajista každý, kdo již delší dobu sleduje buď náš zpravodajský portál, nebo alespoň facebookovou stránku Městské policie Brno....

Muž v Brně nahlásil tři bomby a plánoval vykolejit vlak. Chtěl se vrátit do vězení

Sedmačtyřicetiletému muži se na svobodě nelíbilo. Ohlásil na tři bomby a vyhrožoval vykolejením vlaku, aby se dostal zpátky do vězení. Za šíření poplašné zprávy mu skutečně hrozí trest odnětí svobody.

Sousedce házela na balkon vajíčka

úterý, 11. března 2014, 16:10Krimi

Sousedce házela na balkon vajíčka

Kuriózně se rozhodla sousedský spor v úterý před polednem řešit jednašedesátiletá žena z panelového domu v Bystrci. Protože se jí nelíbilo, že její o deset let mladší sousedka často větrá balkonovými dveřmi, čímž ochlazuje společnou stěnu mezi byty,...

Znojmo otevřelo Muzeum Velké Moravy, představuje tamní hradiště

Více než dvacetiletý archeologický výzkum na znojemském Hradišti sv. Hypolita představuje nově otevřené Muzeum Velké Moravy ve Znojmě. I když je hradiště ve srovnání s ostatními centry Velkomoravské říše méně známé, muzeum dokládá, že mezi ně patří.

Ztráty a nálezy? Lešení či stánek s dámským prádlem

Taky se vám stalo, že jste někdy něco ztratili, někde zapomněli a už jste klíče, deštník, peněženku a další osobní věci nenašli? Ne vždy ale o ně musíte nenávratně přijít. Najdou se mezi lidmi i poctivci, kteří nalezenou věc odevzdají.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kuriozita"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kuriozita"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.