úterý 18. května 2021 Nataša

Vyhledávání

Nalezené články: "koleje"

Kaple sv. Jana Nepomuckého v Římě dostala oltář z brněnského Petrova

Kapli sv. Jana Nepomuckého v Papežské koleji Nepomucenum v Římě zdobí nový oltář, který dorazil z brněnské katedrály sv. Petra a Pavla. Obětní stůl vážící 1,7 tuny věnoval začátkem dubna do hlavního města Itálie brněnský biskup Vojtěch Cikrle. Na...

Cestu z Břeclavi do Lednice zpestří historický motoráček. Na koleje se vrací zítra

Na trať mezi Břeclaví a Lednicí se i letos vrací historický motoráček Hurvínek. Z depa poprvé vyjede již zítra a cestující povozí o víkendech a státních svátcích.

Tramvajový pás na Jugoslávské čeká oprava, pruh pro řidiče zůstane ladem

Ode dneška začnou dělníci opravovat kolejový svršek v úseku Jugoslávská-Helfertova. Práce se budou týkat tramvajového pásu, řidiči ulicí neprojedou více než měsíc.

Jak připravit kolo na sezonu v pěti krocích

I přes aprílové počasí řada z nás již oprášila své kolo ve sklepě nebo garáži a těší se, že vyrazí na pořádný výlet do přírody. Ideální je dát jednoduše svého dvoukolého miláčka do servisu, kde Vám vše zkontrolují. Většina z nás se však o své kolo...

Adamovské nádraží čeká rozsáhlá rekonstrukce, která uleví i dopravě ve městě

Lidé v Adamově na Blanensku se dočkají zrekonstruované železniční stanice. Modernizace je součásti prací na prvním koridoru mezi Brnem, Adamovem a Blanskem, jež začnou letos v září. Na rekonstrukci nádraží hledá nyní Správa železnic zhotovitele.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "koleje"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "koleje"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.