sobota 19. června 2021 Leoš

Vyhledávání

Nalezené články: "jižní morava"

Řidič tvrdil, že převáží brambory, v kamionu pašoval šest milionů cigaret

Celníci na jižní Moravě zajistili z kontrolovaného polského kamionu šest milionů pašovaných cigaret. Zajištěné neokolkované zboží převážel řidič polského kamionu, který tvrdil, že veze brambory ze Slovenska do Německa.

Jižní Morava se chystá na nápor turistů, programy cílí na rodiny s dětmi

Návštěvníci jižní Moravy si po dlouhé době bez kulturního života opět užijí letní měsíce tak, jak byli zvyklí. Brno připravuje letní akce především pro rodiny s dětmi. Cestovní ruch oživí také ochutnávka místní gastronomie, stezka po moravském...

Jižní Morava nepřijde o dožínky ani letos, oslaví se v Kyjově

Každoroční Jihomoravské dožínky se tentokrát odehrají v Kyjově. Oslavy sklizně, které připomínají tradici zemědělství a řemesel, se pravidelně konají v některém z krajských měst. Letos by měly alespoň částečně nahradit zrušený kyjovský Slovácký rok.

Jižní Morava bojuje proti suchu, vznikne osm set nových vodních ploch

Sucho je dlouhodobě jedním z největších problémů, kterými jihomoravský region trpí. Pomoci proti němu má osm set nových malých vodních ploch, jež zadrží jinak odtékající vodu.

Loni hořelo v kraji nejméně za posledních dvacet let, obětí ale přibylo

Počet požárů v Jihomoravském kraji v minulém roce poklesl téměř o dvě stě. Hasiči tak řešili nejméně případů od roku 2000. Nejčastější příčinou byla nedbalost. Nejvíce výjezdů měli v Brně a na Brněnsku. Zatímco počet výjezdů hasičským jednotkám...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jižní morava"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "jižní morava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.