neděle 26. ledna 2020 Zora

Vyhledávání

Nalezené články: "jižní Morava"

Na jihu Moravy každoročně klesá počet silnic v havarijním stavu

Jihomoravští silničáři chtějí letos do oprav silnic druhých a třetích tříd investovat stovky milionů korun. Doufají, že ještě získají peníze jak od Jihomoravského kraje, tak od státu prostřednictvím Státního fondu dopravní infrastruktury. Uvedl to...

Bydlení na jižní Moravě zdražilo za poslední dekádu o víc jak o třetinu, nejdráže je stále v Brně

Průměrná kupní cena rodinných domů a bytů v Jihomoravském kraji za posledních 10 let vzrostla o 36 procent. Vyplývá to z dat za rok 2018, která dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Průměrná kupní cena domu byla 2941 korun za čtvereční metr,...

Policisté si na celé jižní Moravě posvítí na neukázněné chodce

Celý nadcházející týden se policisté v Jihomoravském kraji budou znovu věnovat neukázněným chodcům. Mnoho z nich si podle policistů neuvědomuje, že být účastníkem silničního provozu znamená řídit se jeho pravidly.

KRIMI PERLY ROKU 2019: Brno. Druhá půlka ukázek z města, kde se neuvěřitelné stává skutečným

Brno, jediný vtip, ve kterém se dá bydlet. Zdá se vám toto rčení přitažené vlasy? Posuďte sami. Přinášíme druhou část ochutnávky toho nejbizarnějšího, co svérázní lidé z Brna a celé jižní Moravy provedli během roku 2019.

KRIMI PERLY ROKU 2019: Brno. Město, kde se neuvěřitelné stává skutečným 1/2

Brno, jediný vtip, ve kterém se dá bydlet. Zdá se vám toto rčení přitažené vlasy? Posuďte sami. Přinášíme ochutnávku toho nejbizarnějšího, co svérázní lidé z Brna a celé jižní Moravy provedli během roku 2019.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jižní Morava"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "jižní Morava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.