úterý 28. září 2021 Václav

Vyhledávání

Nalezené články: "imos"

Basketbalistka Stejskalová se po deseti letech vrací do KP Brno

Velkou posilu hlásí před blížící se basketbalovou sezonou brněnské Královo Pole. Po deseti letech jeho dres opět oblékne bývalá klubová opora a dlouholetá úspěšná reprezentantka Michaela Stejskalová-Zrůstová.

Mediátoři vyřeší spory i bez soudu. Nejspecializovanější centrum funguje v Brně

Vyhnout se soudním tahanicím, ušetřit čas, peníze i nervy. To je hlavní výhoda mediátorů, kteří pomáhají lidem řešit spory mimosoudní cestou a částečně znovu narovnat mezilidské vztahy, které mnohdy poznamenaly i zdánlivě banální záležitosti.

Brno rozšíří plavecký stadion v Lužánkách. Vybralo firmu, která postaví nový bazén

V brněnských Lužánkách pokročili v projektu nového pětadvacetimetrového bazénu, který bude součástí městského plaveckého stadionu, kde už plavcům slouží padesátimetrový bazén. Radní vybrali na svém posledním zasedání firmu, jež dílo za 250 milionů...

Brno zrekonstruuje kanalizační síť sloužící od roku 1933

Na podzim čeká brněnskou městskou část Žabovřesky rekonstrukce kanalizační a vodovodní sítě, která slouží již od první republiky. Práce na 400 metrech potrubí by měly trvat do poloviny příštího roku.

Pochybný e-shop přestal fungovat, desítky podvedených stále čekají na své peníze

Minimálně desítky podvedených stále čekají na své peníze nebo zboží, které si objednali na e-shopu Czechcom.cz. Po sérii článků týkajících se pochybných praktik internetového obchodu se na redakci Drbny obrátilo několik podvedených, kteří i po...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "imos"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "imos"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.