středa 28. října 2020 Státní svátek

Vyhledávání

Nalezené články: "fnusa"

Nemocnice u svaté Anny otevřela třetí odběrové místo

Nemocnice u sv. Anny otevřela třetí odběrové místo pro testování na covid-19. Stejně jako dvě předchozí místa se nachází v budově C. Zájemci, kteří se musí objednat, mají vyhrazen vchod z Leitnerovy ulice.

Brněnské fakultní nemocnice začínají přidávat lůžka pro nemocné s covidem

Obě fakultní nemocnice v Brně v současnosti zvyšují počet lůžek pro pacienty s covidem-19. Fakultní nemocnice Brno (FN Brno) momentálně pečuje o 117 lidí s pozitivním testem na covid-19, Fakultní nemocnice u svaté Anny (FNUSA) má v péči 60 pacientů...

Více než tisíc nakažených za den. Jižní Morava eviduje rekordní přírůstek, Brno je zasaženo nejvíce

V Jihomoravském kraji přibylo za posledních 24 hodin rekordních 1115 potvrzených případů nemoci covid-19. Nejvíce v Brně, a to 449. Přibylo šestnáct úmrtí a za dva dny nově 29 hospitalizovaných. V nemocnici je celkem 331 pacientů.

Fakultní nemocnice Brno má 344 lidí v karanténě, chybí personál

Fakultní nemocnice Brno má 344 lidí v karanténě. Někteří mají pozitivní test na covid-19 a někteří mají pozitivní případy v rodině. Začíná proto chybět personál, odpověděla na dotaz mluvčí nemocnice Veronika Plachá. I proto podle ní nemocnice...

Nemocnice u svaté Anny otevřela druhé odběrové místo na testování koronaviru, pacienti se musí objednat předem

Nemocnice u sv. Anny otevřela druhé odběrové místo pro testování na covid-19. Díky tomu teď zvládne odbavit až 250 zájemců. Před testováním je ale nutné se objednat, čekací doba pak trvá dva až tři dny.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "fnusa"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "fnusa"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.