úterý 18. února 2020 Gizela

Vyhledávání

Nalezené články: "epidemie"

Epidemie chřipky na jihu Moravy stále trvá, dva lidé už zemřeli

Epidemie chřipky a akutních respiračních onemocnění v Jihomoravském kraji trvá, nemocných ale oproti předchozímu týdnu mírně ubylo, je jich 1853 na 100.000 obyvatel. Od začátku sezony zemřeli v bezprostřední souvislosti s chřipkou dva lidé.

Obě brněnské fakultní nemocnice vyhlásily ode dneška zákaz návštěv

Chřipková epidemie zapříčinila ode dneška zákaz návštěv nejen v nemocnici u sv. Anny, ale také ve Fakultní nemocnici Brno (FN Brno). V Brně je 2302 nemocných na sto tisíc obyvatel, což překonalo hranici epidemie.

Kvůli chřipkové epidemii je od zítřka v nemocnici u sv. Anny zákaz návštěv

Od zítřka je v nemocnici u sv. Anny v Brně ve všech odděleních až do odvolání vyhlášený zákaz návštěv. V Brně je 2302 nemocných na sto tisíc obyvatel, což překonalo hranici epidemie, která je 1600 na sto tisíc obyvatel.

Dopravní podnik do šalin aplikuje antibakteriální nástřik. Chce snížit riziko přenosu infekcí

Dopravní podnik chce pomoci se snížením rizika přenosu infekcí, do svých vozů MHD tak hodlá aplikovat speciální antibakteriální nástřik, který má zabránit přilnutí nebezpečných patogenních organizmů. Ty poté také zlikviduje. Účinnost postřiku ukáže...

Další nemocnice na jihu Moravy zakazují návštěvy kvůli chřipce

Nemocnice Znojmo zakáže od středy veřejnosti návštěvy kvůli stále většímu počtu akutních respiračních onemocnění v Jihomoravském kraji. Ucedla to mluvčí nemocnice Petra Veselá. Stejné opatření už od dnešního dne přijala také brněnská Úrazová...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "epidemie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "epidemie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.