sobota 30. května 2020 Ferdinand

Vyhledávání

Nalezené články: "darování krve"

Brněnské nemocnice obnovují operace a shání dárce krve

Fakultní nemocnice Brno i Nemocnice u svaté Anny shání dárce krve. Obě nemocnice postupně uvolňují opatření spojená s prevencí proti koronaviru a obnovují i plánované operace. Z toho důvodu nyní prosí případné zájemce k darování krve.

Zamilované páry darovaly krev na Valentýna. Přišlo přes stopadesát dárců

Na svatého Valentýna ve Fakultní nemocnici Brno (FN Brno) nemyslely zamilované páry jen na sebe, ale také na ostatní. Přišli totiž darovat krev a celkově přišlo přes stopadesát dárců, což nejúspěšnější svatovalentýnský odběr krve.

Netradiční Valentýn? FN Brno obdaruje zamilované páry při odběru

Fakultní nemocnice Brno (FN Brno) nabízí zamilovaným párům netradiční pojetí dne svatého Valentýna. Pokud kdokoliv přijde v den svatého Valentýna darovat krev se svou drahou polovičkou, tak obdrží malou pozornost.

Brněnské nemocnice potřebují krev a kostní dřeň, nové dárce zkouší motivovat Adam Ondra

České zdravotnictví potřebuje krev i kostní dřeň. Dárce láká kampaň Darujme krev pro Brno, která začne v dubnu 2020. Její tváří je brněnský lezec Adam Ondra a tenisová reprezentantka Lucie Šafářová, dárcům kampaň slibuje dny otevřených dveří v...

Žena v poliklinice na Lesné chtěla darovat krev s trojkou v žíle

Včera v sedm ranní chod polikliniky narušila šestačtyřicetiletá žena, která slovně napadala pacienty a odmítala odejít. Když strážníci dorazili, tak ji naměřili 2,44 promile. Po opakovaném foukání tester ukázal hodnotu přes tři promile. Žena prý...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "darování krve"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "darování krve"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.