úterý 18. února 2020 Gizela

Vyhledávání

Nalezené články: "chřipka"

Epidemie chřipky na jihu Moravy stále trvá, dva lidé už zemřeli

Epidemie chřipky a akutních respiračních onemocnění v Jihomoravském kraji trvá, nemocných ale oproti předchozímu týdnu mírně ubylo, je jich 1853 na 100.000 obyvatel. Od začátku sezony zemřeli v bezprostřední souvislosti s chřipkou dva lidé.

Kvůli chřipkové epidemii je od zítřka v nemocnici u sv. Anny zákaz návštěv

Od zítřka je v nemocnici u sv. Anny v Brně ve všech odděleních až do odvolání vyhlášený zákaz návštěv. V Brně je 2302 nemocných na sto tisíc obyvatel, což překonalo hranici epidemie, která je 1600 na sto tisíc obyvatel.

Další nemocnice na jihu Moravy zakazují návštěvy kvůli chřipce

Nemocnice Znojmo zakáže od středy veřejnosti návštěvy kvůli stále většímu počtu akutních respiračních onemocnění v Jihomoravském kraji. Ucedla to mluvčí nemocnice Petra Veselá. Stejné opatření už od dnešního dne přijala také brněnská Úrazová...

Jižní Morava je na počátku chřipkové epidemie. Některé nemocnice zakážou návštěvy

Jihomoravský kraj je na prahu chřipkové epidemie. Hygienici oproti minulému týdnu evidují výrazný nárůst počtu lidí s akutním respiračním onemocněním a chřipkou. Na 100.000 obyvatel připadá 1711 nemocných. Počty nemocných se zvýšily ve všech...

Na Vysočině se po třech letech objevila nákaza ptačí chřipkou

V České republice se po třech letech objevila nákaza ptačí chřipkou. Jde o vysoce patogenní subtyp H5N8 smrtelný pro ptáky, přenos na člověka nebyl dosud zaznamenán.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "chřipka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "chřipka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.