pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "agrese"

Agresivní mladík závislý na počítačových hrách vyhrožoval matce smrtí, policie ho vykázala z bytu

Závislost na počítačových hrách zavinila domácí násilí. Mladistvý gamer slovně i fyzicky útočil a vyhrožoval své matce smrtí. Policie jej na deset dnů vykázala z bytu.

Zdrogovaná a polonahá matka před svými dětmi zaútočila v Králově Poli na strážníky

Strážníci byla v pondělí nahlášena polonahá a hlasitě křičící žena, kterou v Králově poli doprovázela skupinka dětí. Při příjezdu zjistili, že je to matka dětí a bez ohledu na ně chtěla strážníkům utéct a následně na ně dokonce zaútočila.

FOTO: V Brně se demonstrovalo proti podpoře turecké ofenzívy v severní Sýrii

Včera večer po šesté hodině se v Brně na Dominikánském náměstí demonstrovalo na podporu zákazu vývozu zbraní pro tureckou ofenzívu v severní Sýrií – Rojavě. Demonstrace má upozornit českou diplomacii, aby vystupovala proti turecké agresi.

Agresorům přišly do rány boxy na Kraví hoře. Nešly jim otevřít skříňky na koupališti, a tak dva opilí mladíci rozbili dalších pět

Dvojici třiadvacetiletých mladíků se nepovedly otevřít zámky u skříněk na Kraváku. Svou agresi si následně vybili na okolním nábytku. Způsobili škodu okolo dvou tisíc korun.

Mladík závislý na počítačových hrách napadl matku

Internet je dobrý sluha, ale zlý pán. Své o tom ví matka mladistvého syna na Hodonínsku, kam museli v úterý večer vyjíždět policisté. Její syn totiž trpí závislostí na internetových hrách, a to v takové míře, že jejich omezení v něm probudí agresi.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "agrese"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "agrese"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.