sobota 24. července 2021 Kristýna

Vyhledávání

Nalezené články: "Zelný trh"

Na brněnský Zelný trh se vrátili trhovci, nabízejí bylinky nebo květiny

Brněnský Zelný trh letos poprvé ožil. Na historickou plochu náměstí se vzhledem k uvolnění vládních opatření vrátilo prvních osm trhovců i zákazníci. Prodejci nabízejí sazenice čerstvých bylinek nebo květiny do truhlíků. Na některých stáncích se...

Jarní sezóna na Zelňáku začne už příští pondělí

Vláda od pondělí 12. dubna znovu povolila otevření farmářských trhů. Na Zelném trhu budou zemědělci letos poprvé prodávat sazenice potravin a květin. Na nákupech na trzích bude potřeba dodržovat hygienická opatření.

Radnice Brna–střed odpustí nájem trhovcům

Rada městské části Brno-střed odpustí všem trhovcům ze Zelňáku poplatek za služby až do konce dubna. Radní se na tom dohodli na dnešní schůzi.

Husa na provázku uspořádala Mikuláše naruby, lidé darovali jídlo

Netradiční mikulášskou akci uspořádali v sobotu odpoledne herci a pracovníci brněnského divadla Husa na Provázku. Tentokrát si ale na Mikuláše zahráli všichni příchozí lidé a místo vyzvedávání dárků dárky přinesli. Dárky to ale nebyly ledajaké, lidé...

Svoboďák už zdobí vánoční strom. Po stáncích však ani stopa, o trzích rozhodnou vládní nařízení

Vánoce v Brně letos budou, ale nebudou takové, jak jsme byli zvyklí. Prozatím ve městě už je vánoční výzdoba a náměstí Svobody a Zelný trh zdobí vánoční stromy. Jestli se postaví i prodejní stánky, rozhodne vládní nařízení.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Zelný trh"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Zelný trh"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.