sobota 4. prosince 2021 Barbora

Vyhledávání

Nalezené články: "Starez"

Bruslařskou sezónu v Brně nezastavil ani koronavirus

Ani opatření, která v České republice začala platit v minulém týdnu, nepřekazila Brňanům radost z blížících se vánočních svátků. Zimní radovánky si lidé užívají každý den na veřejných venkovních kluzištích. Letos se veřejnosti otevřely tři ledové...

SPORT Life! se vrací do Brna. Láká na tradiční sporty i elektrocyklistiku

Ve vůbec největší sportoviště se ve dnech 26. až 28. listopadu promění pavilon P na brněnském výstavišti. Po roce se do tamějších prostor vrací sportovní akce SPORT Life! Na něm si návštěvníci vyzkouší rozmanitost pohybových aktivit.

Brněnské koupaliště Riviéra čekají další opravy. Rekonstrukce zasáhne hlavní budovu

Návštěvníci brněnského koupaliště Riviéra se mohou těšit na novou podobu hlavní budovy sportovního areálu. Opravou, kterou schválili brněnští radní, se rozšíří kapacita sociálního zázemí a objekt bude nově možné využívat po celý rok.

Brno staví nový bazén za Lužánkami, vznikne do dvou let

V Brně začala výstavba nového plaveckého bazénu za Lužánkami. Hotovo má být do dvou let. Nové sportoviště umožní konání mezinárodních plaveckých soutěží. Sloužit má ale také veřejnosti a školákům. Náklady činí bezmála 250 milionů korun.

Kraví hora ožije sportem: na Dni náborů si děti vyzkouší přes 50 aktivit

Na Dni náborů, který pořádá společnost STAREZ – SPORT, a. s., se v sobotu 4. září představí 114 sportovních oddílů. Na koupališti na Kraví hoře a v přilehlém parku se budou snažit upoutat zájem dětí a jejich rodičů a otevřít jim bránu ke sportování....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Starez"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Starez"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.