neděle 5. prosince 2021 Jitka

Vyhledávání

Nalezené články: "Sportoviště"

SPORT Life! se vrací do Brna. Láká na tradiční sporty i elektrocyklistiku

Ve vůbec největší sportoviště se ve dnech 26. až 28. listopadu promění pavilon P na brněnském výstavišti. Po roce se do tamějších prostor vrací sportovní akce SPORT Life! Na něm si návštěvníci vyzkouší rozmanitost pohybových aktivit.

V Novém Lískovci vzniklo workoutové hřiště a BMX dráha díky Dáme na vás  

Na konci října bylo slavnostně otevřeno nové hřiště u veřejného sportovního areálu Pod Plachtami v Brně – Novém Lískovci. Projekt na vytvoření nevšedního přírodního hřiště pro rodiny s dětmi, pro chvíle zábavy na venkovních prolézačkách a také...

Brno staví nový bazén za Lužánkami, vznikne do dvou let

V Brně začala výstavba nového plaveckého bazénu za Lužánkami. Hotovo má být do dvou let. Nové sportoviště umožní konání mezinárodních plaveckých soutěží. Sloužit má ale také veřejnosti a školákům. Náklady činí bezmála 250 milionů korun.

Chceme novou halu a zahrát si finále, říká šéf basketbalových Žabin

Hráčkám brněnských Žabin začíná dnes nová basketbalová sezona. Letos se slavný brněnský klub, jenž naposledy bral bronzové medaile, představí hned na čtyřech frontách. Hrát bude ve dvou českých a dvou evropských soutěžích – Eurocup a EWBL. Oddíl z...

Lepší skatepark než v Brně. Blansko otevřelo opravené sportoviště

Blansko se dočkalo nového zázemí pro malé i velké skateboardisty a milovníky kol i koloběžek. Zrekonstruovaný skatepark v areálu Sportovního ostrova Ludvíka Daňka nabízí sportovcům 700 metrů čtverečních s novými překážkami a lepším povrchem.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Sportoviště"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Sportoviště"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.