úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Vyhledávání

Nalezené články: "Souboj univerzit"

Zápas jednou za sto let. Dnes večer hraje Masarykova proti Mendelově univerzitě

Obě brněnské univerzity slaví letos sto let. Na oslavu výročí se dnes o sedmé večer utká Masarykova univerzita (MU) s Mendelovou univerzitou (MENDELU). Modrozelené utkání je největší studentskou oslavou stoletého výročí.

TIPY NA TÝDEN: Lenny, Pokáč, Balkan Bashavel, Mucha, festival Na Hlavu, Janek Ledecký, festival Life!Snow film fest a souboj univerzit

Pochmurné počasí nás provází poslední dny a přiznejme si – je to už docela na hlavu. Tento týden v tom rozhodně nebudete sami. A počkejte, až začne vánoční shon! Naštěstí je program tak nabitý, že ještě nebudete mít prostor, abyste si lámali hlavu...

TIPY NA TÝDEN: Thom Artway, Hokejový souboj univerzit, Voxel s cimbálovkou a Halloween

Tento týden bude ve schovávání vaší pravé tváře. Je jen na vás, jestli přes obličej nahodíte lebku, zombie tvář nebo modrobílou barvu. A pokud nemáte na nic takového náladu? Nevadí. Pohodový koncert přijde po náročném dni vhod každému.

Studentské derby. Brno čeká florbalový souboj univerzit

Florbalové výběry Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického se proti sobě postaví v pondělí od šesti hodin večer v brněnské hale Vodova v Králově Poli. Koná se tam Florbalový souboj univerzit.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Souboj univerzit"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Souboj univerzit"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.