sobota 20. srpna 2022 Bernard

Vyhledávání

Nalezené články: "Pátrání"

Rozdováděný Brňan v růžových šortkách kamenoval šalinu

Na víkendovou šichtu jen tak nezapomene brněnský šalinář, jehož vůz se ve Starém Lískovci nečekaně ocitl pod palbou mladého muže. Chuligán v růžových bermudách zamával, vzal do ruky kameny a pálil. Mířil na čelní sklo, které úspěšně zasáhl. Díky...

Parta mladých v Brně drsně zkopala muže, se kterým popíjela v parku

Noční povyražení skončilo nepříjemnými vzpomínkami pro mladého muže. Z nevinného večírku se jeho neplánovaná akce v Brně obrátila v drsné napadení. Překvapená oběť byla po kopancích a ranách pěstmi v bezvědomí a okradená.

Nepijte alkohol, vyhubovala tři muže sekuriťačka z Brna. Schytala ránu do ohryzku

S bolestivou grimasou v obličeji odešla strážkyně brněnského supermarketu, když se potkala se třemi problémovými muži, kteří popíjeli. Alkoholu holdující trojici vyčinila a žádala nápravu, které se ale nedočkala. Místo toho schytala spršku ostrých...

Hledaná dívka si na nádraží v Brně hrála na schovávanou. Zapikali ji strážníci

Do dětských let se vrátila hlídka brněnských strážníků na brněnském hlavním nádraží, kde je nepřímo pobídla ke hře na schovávanou celostátně hledaná dívka. Z klání vyšla vítězně městské policie i přes to, že ji teenegerka zkoušela oklamat triky.

Na jižní Moravě našli vězně, který odešel z práce. Byl v lese

Policisté na jižní Moravě po dvou týdnech dopadli hledaného vězně, který uprchl z nestřeženého pracoviště. Tomáš H., který je odsouzený za krádeže, se schovával v lese na Hodonínsku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Pátrání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Pátrání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.