pátek 3. července 2020 Radomír

Vyhledávání

Nalezené články: "Kohoutovice"

Máte nápad, jak zlepšit Brno? Projekt města Dáme na vás stále přijímá návrhy

Letos již počtvrté mohou Brňané podávat své nápady, které se zrealizují z participativního rozpočtu Dáme na vás. Čas se krátí, na podání návrhu je čas už jen do 15. června. V minulosti proměnilo město Brno už 41 nápadů v realitu. Projekt má přitom...

Rozhledna nad oborou Holedná se začne stavět v květnu

Rozhledna, kterou si v roce 2017 Brňáci zvolili jako třetí nejlepší nápad v rámci projektu Dáme na vás, by se měl začít stavět během letošního května, hotová bude do konce roku. Město za rozhlednu zaplatí 6,6 milionů korun.

Agresivní muž v Brně ničil značky. Na strážníky řval, že není ovce

Pořádně těžkou práci měli s agresivním mužem v Kohoutovicích brněnští strážníci. Zavolali je svědci, kteří uviděli dvojici, jak ničí dopravní značky.

Brněnská sportoviště jsou až do konce víkendu otevřena veřejnosti zdarma

Povánoční relax či naopak možnost pořádně vypotit sváteční obžerství mají lidé možnost až do konce víkendu v Brně. Městská společnost  STAREZ–SPORT totiž zpřístupnila řadu sportovišť zdarma.

Brněnská sportoviště se o svátcích otevřou zdarma veřejnosti

Představa vánočního přejídání možná někoho děsí. Nemusíte se ale o svou váhu vůbec bát. Vánoční cukroví i bramborový salát můžete přijít vysportovat na Dny sportovišť. Od 27. do 29. prosince totiž bude hned 13 sportovišť po Brně pro návštěvníky...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Kohoutovice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Kohoutovice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.