čtvrtek 25. února 2021 Liliana

Vyhledávání

Nalezené články: "Jihomoravský kraj"

Celníci se na jižní Moravě činili, loni na pokutách vybrali přes 9 milionů korun

Jihomoravští celníci vybrali loni na pokutách bezmála 9 milionů korun. Nejčastějšími prohřešky bylo nedodržení bezpečnostních přestávek, chybějící přepravní povolení, přetížený kamion či nevylepení dálničního kuponu.

POČASÍ NA PONDĚLÍ: Výrazně se oteplí, teploty dosáhnou 12 stupňů

Únor se dává na ústup a jaro ťuká na dveře. Po mrazech z minulého týdne můžeme čekat výrazné oteplení. I když jihomoravský kraj nabídne teploty okolo 5 stupňů, na východní části jižní Moravy teploměr ukáže i dvanáctky.

Pandemie vytvořila novou kategorii nemocných potřebujících následnou intenzivní péči

S rostoucím počtem lidí, kteří prodělali covid19, narůstá i množství pacientů trpících následky této nemoci. Pandemie vytvořila celou novou kategorii nemocných, kteří potřebují následnou intenzivní péči. V současné situaci pomáhají přeplněným...

Jihomoravský kraj pošle miliony na opravy mostů a silnic

Jihomoravský kraj (JMK) letos vyčlenil více než 350 milionů korun na údržbu krajských silnic II. a III. tříd a mostů. Nejvíce peněz připadne na rekonstrukce mostních konstrukcí. Silničáři se zaměří zejména na objekty, které jsou v havarijním či...

Kunc i Vitula se odvolají proti vyloučení z TOP 09, chystají i žalobu

Rozhodnutí vyloučit z TOP 09 starostu Židlochovic na Brněnsku Jana Vitulu a místostarostu Brna-Židenic Petra Kunce bude mít dohru. Oba někdejší členové strany se odvolají ke smírčímu výboru. Pokud neuspějí, chystají se bránit u soudu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jihomoravský kraj"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Jihomoravský kraj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.