pondělí 10. května 2021 Blažena

Vyhledávání

Nalezené články: "Investice"

Vyškovská synagoga má novou střechu, opravy zdržela zima i škůdci

Budova bývalé vyškovské synagogy se dočkala dlouho potřebné opravy krovu a střešního pláště. Rekonstrukci ale zpozdila tuhá zima a škůdci poškozující dřevní hmotu. Vedení města nyní plánuje vnitřní prostory synagogy více představit veřejnosti.

Znojmo je o krok blíže parkovacímu domu. Vyrůst by mohl na náměstí Svobody

Dlouhodobý nedostatek parkovacích míst by ve Znojmě mohl vyřešit nový parkovací dům. Město si proto nechalo vypracovat plány od pěti architektonických kanceláří a jako nejvýhodnější byla vybrána lokalita na náměstí Svobody.

Brněnské byty zdražily o čtvrtinu. Metr čtvereční stojí přes sto tisíc

Ceny nových brněnských bytů i přes koronavirovou krizi stále rostou. Metr čtvereční stojí poprvé v historii více než 100 tisíc korun. Za nárůst může dlouhodobě nedostatečná výstavba a zdlouhavá byrokracie, ale také investoři.

Český start-up, který vyhledávají „velké ryby“. Gauss Algorithmic získal zakázku i od švýcarské banky

Pokud byste hledali příklad úspěšného českého start-upu, který boduje nejen v tuzemsku, ale také na mezinárodním poli, brněnská společnost Gauss Algorithmic zabývající se analyzováním velkých dat, strojového učení a prediktivní analytiky, je...

Špiníte planetu, spílali aktivisté v Brně bankéřům a vysypali jim před pobočku uhlí

Aktivisté z ekosociálního hnutí Extinction Rebellion (Rebelie proti vyhynutí) se pustili do boje proti bankám, které podle členů podporují fosilní průmysl tím, že poskytují podnikatelům v odvětví velké půjčky. V Brně se protestní akce konala v pátek...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Investice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Investice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.