sobota 10. dubna 2021 Darja

Vyhledávání

Nalezené články: "Brněnské komunikace"

Sypače na jižní Moravě měly letos v zimě víc práce než loni

Letošní zima na jižní Moravě byla ve srovnání s loňskou z pohledu silničářů náročnější. V souvislosti s bohatou sněhovou nadílkou vyjížděly sypače Brněnských komunikací i Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje častěji. Vzrostla spotřeba...

Staré bundy šalinářů zahřejí bezdomovce

Dopravní podnik města Brna (DPMB) věnoval staré, ale stále zachovalé oblečení na dobrou věc. Celkem 168 uniforem, které nosili řidiči autobusů, tramvají, dispečeři či prodejci jízdenek nově zahřejí lidi bez domova a rodiny v tíživé situaci.

Dopravu v Brně a jižní Moravě ochromila ledovka a sníh

V Brně a na dalších místech v Jihomoravském kraji od neděle komplikuje dopravu sníh a kluzká vozovka. Zpoždění nabírají spoje MHD či vlaky. Problémy mají také řidiči. 

Radní začali řešit situaci na Veveří, uvažují o zrušení několika parkovacích míst

Vlnu kritiky mezi obyvateli Brna zvedla podoba ulice Veveří po několikaměsíční částečné rekonstrukci. Kvůli vyhrazenému stání pro auta zbyl pro chodce asi metr prostoru, což mnozí považovali za nedostatečné. Radní se nakonec začali situací zabývat.

Nové sady zezelenaly. Prostor mezi kolejemi zaplnil travnatý pás

S koncem prázdnin přišel i konec tramvajových uzavírek na Nových sadech a Veveří. Po dvouměsíčních opravách tak cestující mohli znovu usednout na pravidelné trasy linek 3, 8, 10, 11 a 12. Výměna 1400 metrů dvoukolejných tratí a oprava tří zastávek...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Brněnské komunikace"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Brněnské komunikace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.