neděle 13. června 2021 Antonín

Vyhledávání

Nalezené články: "Žabovřeská"

V Žabovřeské roste tunel pro šaliny, na práci dohlíží svatá Barbora

V brněnské Žabovřeské ulici je v plném proudu stavba tramvajového tunelu, jenž už je sto metrů dlouhý. Na budování stavby pod Wilsonovým lesem nově dohlíží soška sv. Barbory, kterou umístili pracovníci přímo k dopravnímu objektu. V další fázi prací...

Kam vyrazit o víkendu? Na pivní festival, do vinných sklepů nebo k sochám z písku

Vlna červnových rozvolnění umožnila konání řady akcí po celé jižní Moravě. Přinášíme několik tipů, jak strávit první víkend v červnu. Nebude chybět zastavení u dobré jídla a košt vína.

Obtěžoval sousedy a na strážníka vzal hůl, agresivní muž skončil na psychiatrii

Nájemník, kterého podle jeho slov nebaví žít, znepříjemnil večer svým sousedům v Brně. Nejenže je častoval urážkami a choval se hlučně, ale nakonec se vrhl také na strážníky. Přivolaní zdravotníci ho odvezli do psychiatrické nemocnice.

Pět promile a gatě u kolen, opilý Brňan zvládl jen ležet

Brněnským strážníkům zpestřil den třicetiletý muž, kterého nalezli ležícího na travnaté ploše s kalhotami u kolen. Opilec nadýchal necelých pět promile. Kvůli hrozící otravě alkoholem ho zdravotníci odvezli do nemocnice.

Řidiči pozor: Zítra se uzavře Žabovřeská ulice

Zítra čeká řidiče dopravní omezení v ulici Žabovřeská, které souvisí s druhou etapou prací na Velkém městském okruhu (VMO) Žabovřeská. Silnice se uzavře v dopoledních hodinách, a to v úseku mezi Hlinkami a Kamenomlýnským mostem. Objízdná trasa...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Žabovřeská"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Žabovřeská"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.