čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Vyhledávání

Nalezené články: "Štědrý"

TIPY NA VÍKEND: Prago Union, Balkan Bashavel, předvánoční market s degustací kávy, vzpomínka na Beverly Hills 90210, blešák nebo festival Life!

Na dveře už nám pomalu klepe zima. Rozehřát se ale v Brně dá neustále. Vrhněte se do kotle v Mersey, kam zavítá legendární hiphopová kapela Prago Union, nebo na Flédu, kde to jkao vždy roztočí Balkan Bashavel. Rozhýbat se můžete i na výstavišti, kde...

Velké obchody budou mít dnes zavřeno. Lidé mohou nakoupit v menších prodejnách a na internetu

Větší obchody budou mít na Velikonoční pondělí zavřeno. V pondělí bude zavřená například i Alza. Dnes platí zákaz prodeje v maloobchodu u provozů nad 200 metrů čtverečních. Možnost nákupu potravin budou mít lidé v menších obchodech nebo na internetu.

Změna se nekoná. Velké obchody zůstanou o některých svátcích zavřené

Velké obchody zůstanou o některých svátcích zavřené. Ústavní soud (ÚS) zamítl návrh skupiny senátorů na zrušení zákona o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě. V nálezu ústavní soudci zdůraznili význam tradičních svátků a právo zaměstnanců...

GLOSA: Milý Ježíšku, příště mi úplně postačí ten Daniel Landa

Milý Ježíšku,

Osmnáctiletý chlapec s děvčetem usnuli v rozjezdu a přejeli svou zastávku. Ze vzteku pak prokopl dveře

Štědrý den jako svátek klidu a míru? Své si o tom myslí osmnáctiletý mladík se stejně starou kamarádkou. Když 24. prosince zaspali v rozjezdu a přejeli svou zastávku, klidná a mírná reakce rozhodně nepřišla.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Štědrý"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Štědrý"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.