čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Vyhledávání

Nalezené články: "Ševčík"

Marvani si před prvním jarním mistrákem zvedli sebevědomí, Inter Bratislava rozdrtili 9:0

Po nevydařeném zápase s Kroměříží sehráli v sobotu dopoledne Marvani předposlední přípravný duel. V něm neponechali nic náhodě a slovenského soupeře přejeli rozdílem třídy.

Strážníci zastavili opilého řidiče v protisměru. Důvodem prý byl zvýšený hlas spolujezdkyně

Skutečně nevšedním způsobem se rozhodla hájit spolujezdkyně řidiče, kterého strážníci zastavili během jízdy v protisměru. Jako důvod jízdy v protisměru uvedla to, že na řidiče zvýšila hlas. Řidič však mimo jiné nadýchal přes jednu promile.

Ve čtyřiceti konečně žiju jako člověk, a ne jako hovado, říká brněnský DJ Opia

Život Romana Ševčíka byl ještě nedávno jednou velkou party bez konce. Když si ale málem zapálil vlastní byt, tak přeci jen uznal, že je na čase přehodnotit své priority. Nedávno oslavil čtyřicáté narozeniny a podle svých slov mu nikdy nebylo lépe. V...

Marvani prohráli v atraktivním zápase na hřišti Dukly Praha

Nováček z Líšně se ve druhé lize od prvního zápasu prezentuje útočným, atraktivním fotbalem. Nejinak tomu bylo i na pražské Julisce, kde Marvani vyzvali domácí Duklu. Gólově bohaté utkání nakonec ovládli domácí. Na světelné tabuli na konci zápasu...

Brněnské derby ovládla Zbrojovka. Marvany porazila před zaplněnou Srbskou 2:0

Brno zažilo po letech opět městské fotbalové derby. Zbrojovka vyzvala na Srbské líšeňské Marvany a před zaplněnými tribunami zvládla úlohu favorita. Díky trefám Pázlera a Magery doma porazila Líšeň 2:0.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ševčík"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ševčík"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.