úterý 20. října 2020 Vendelín

Vyhledávání

Nalezené články: "řidič kamionu"

Osmnáctiletá řidička na D2 zjistila, že jede špatným směrem a chtěla se na dálnici otočit. Zabránil jí v tom řidič kamionu

Tragicky mohl skončit manévr mladé řidičky, která se rozhodla na D2 otočit a vrátit se protisměrem zpět na nájezd. Naštěstí její počínání vytušil zkušený řidič kamionu, který jí zablokoval cestu a tím možná i zachránil život.

Na D1 havaroval kamion, řidiči se nejspíš udělalo špatně. Na místě zemřel

Na D1 se včera stala smrtelná nehoda, ze silnice vyjel zahraniční řidič kamionu a narazil do stromu v okolí dálnice. Zachránit se ho už nepodařilo, svědci nehody ho v kabině našli mrtvého. Policie předpokládá, že muž měl vážné zdravotní problémy,...

Řidič kamionu vezl pneumatiky k traktorům. Policie mezi nimi našla pět migrantů

Řidič kamionu vezl mezi pneumatikami pro traktory také pět migrantů z Afganistánu. Podezřele vypadajícího nákladu si všiml jiný řidič, který upozornil policii.

Srbský řidič kamionu měl podezření, že mu někdo vlezl do přívěsu. Policisté tam našli čtyři běžence z Iránu

Na možné nezvané hosty upozornil české policisty srbský řidič kamionu na hraničním přechodu v Lanžhotě. Jeho tušení bylo správné. Policisté našli v přívěsu čtyři lidi - tři dospělé a dítě. Podle vlastních slov pocházejí z Iránu.

FOTO: Na dálnici havaroval kamion převážející prasata, několik jich uhynulo

Několik jednotek hasičů zasahovalo dnes na dálnici D1 u Ivanovic na Hané. Havaroval tam totiž kamion převážející živá prasata. Z dvou set zvířat šest uhynulo.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "řidič kamionu"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "řidič kamionu"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.