Čt 13. 8. 2026Alena

Show Jana Krause

ilustrační fotoSpolečnost

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na brněnskou Benefiční Show Jana Krause

Moderátor Jan Kraus, známý svým břitkým humorem, dorazí ve středu 12. června se svou show do Brna. S hosty místo na červený gauč ale tentokrát usedne do invalidního vozíku. Benefiční akce totiž už potřetí podpoří Nadační fond Emil, který pomáhá handicapovaným dětem sportovat. A být u toho můžete i Vy! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku na konci článku.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhaslZprávy

Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhasl

Brněnskou oblohu dnes sledovaly stovky lidí. Zájem o zatmění Slunce byl tak velký, že brněnská hvězdárna během jediného dne vyprodala všech 12 tisíc speciálních brýlí. Za úkazem se lidé vydali i na Špilberk. Hrad kvůli pozorování vypnul osvětlení a nechává své brány otevřené až do noci.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook