Fakulta výtvarných umění Vysokého učení technického v Brně
KulturaGalerie v podchodu hlavního nádraží představí dětská díla
Galerie Myšina, která se nachází v podchodu pod brněnským hlavním nádražím, představí od pátku 30. listopadu nová díla. Budou je tvořit vybraní umělci společně se skupinkami dětí z brněnských škol, dětských domovů a ústavů sociální péče.
KulturaStudenti výtvarných umění hledají díla pro Galerii Myšina
VUT Brno vypsalo soutěž pro díla, jež by nahradila stávající práce v Galerii Myšina, která vznikla v podchodu pod hlavním nádražím jihomoravské metropole. Jak sdělil iniciátor projektu malíř Petr Kvíčala, cílem je upozornit na problematickou část veřejného prostoru města.
KulturaStudenti promění podchod pod nádražím v galerii
Studenti výtvarného umění promění podchod pod brněnským hlavním nádražím v galerii. V nevlídném prostoru vytvoří přímo před zraky kolemjdoucích několik velkoformátových děl umístěných na panelech. Cílem je zvelebit místo, jímž denně procházejí desetitisíce lidí.









