Počasí dnes17 °C, zítra20 °C

Nymburští basketbalisté hladce zdolali poslední Brno

Basketbalisté Nymburka zvítězili v utkání 14. ligového kola v hale posledního Brna 88:62. Obhájci mistrovského titulu rozhodli o očekávané výhře hned v úvodu, první čtvrtinu vyhráli dvacetibodovým rozdílem.

Nymburk nastoupil v Brně den po návratu z vítězného zápasu Evropského poháru v Seville. Favorit sice s domácím týmem prohrál druhou i poslední čtvrtinu, ale v lichých desetiminutovkách si zabezpečil pohodlný náskok.

Jeho nejlepším střelcem byl autor 22 bodů Garrett Stutz. Brňané sice stříleli lépe zdálky, ale z třinácti trestných hodů proměnili jen čtyři.

V tabulce, v níž rozhoduje procentuální úspěšnost, je Nymburk s jednou prohrou druhý za Pardubicemi.

Zdroj: ČTK

Štítky Sport, basketball, muži, liga, 14. kolo, Brno, ČEZ Basketball Nymburk, basketbalista, BK Pardubice, Garrett Stutz, BASKET BRNO, a.s., Sevilla