Počasí dnes18 °C, zítra22 °C

Buldoci prohráli pátý zápas čtvrtfinále a doma budou odvracet vyřazení

Florbalisté Bulldogs Brno včera v Ostravě sehráli pátý zápas své čtvrtfinálové série s Vítkovicemi. Po nejhorším výkonu z jejich strany v celém play off se nakonec před Vítkovicemi museli sklonit. Série se za stavu 3:2 pro Vítkovice přesouvá ve čtvrtek do Brna.

Po bezbrankové první třetině gólový účet zápasu otevřel ve 26. minutě Ondráček. Domácí inkasovaná branka nabudila a po minutě bylo vyrovnáno, když se trefil Koňařík. Vítkovice ještě do přestávky Brnu odskočily po zásahu Hájka.

Ve třetí třetině už Vítkovice zápasu jasně dominovaly. Jen jejich slabší koncovka stála za tím, že zápas ještě 5 minut před koncem nebyl rozhodnutý, když v přesilovce snižoval brněnský Sládeček na 2:4. Brno pak ještě zkusilo hru bez brankáře, zvrat v utkání to ale nepřineslo a navíc se do prázdné branky trefil podruhé v zápase Hájek a vteřinu před koncem i Žydel.

Brno teď čeká den volna, ve čtvrtek pak od 20 hodin přivítají Vítkovice doma v hale Vodova a Buldoci se budou jistě snažit vynutit si sedmý zápas.

1. SC WOOW Vítkovice - itelligence Bulldogs Brno 6:2 (0:0, 2:1, 4:1)

branky: 28. Matěj Koňařík, 35. Lukáš Hájek, 47. Jakub Hubálek, 53. Jan Šebesta, 59. Lukáš Hájek, 60. Robin Žydel - 26. Luděk Ondráček, 56. David Sládeček; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 235; zásahy brankářů: Roman Ciompa 14, Lukáš Souček 1 - Filip Kejík 15

Štítky florbal, bulldogs, Vítkovice, čtvrtfinále, play off, série, Brno, Bulldogs Brno, Ostrava, David Sládeček, Lukáš Souček