úterý 27. září 2022 Jonáš

Legendy hokejové Komety odehrají zápas na pomoc autistům

Hokejová Kometa na dnešek připravuje exhibici s příznačným označením „Za deset pět“, ve které proti sobě nastoupí bývalí a současní hráči. Název akce připomíná zisk pěti extraligových medailí za poslední dekádu. Brněnský klub před deseti lety nečekaně došel z předkola play off až ke stříbru a v následujících letech vylepšil sbírku o dva tituly, další druhé místo a jeden bronz.

Na ledě se objeví dva modrobílé celky, které od sebe dělí právě desetiletá mezera. V týmu z roku 2012 uvidí diváci například brankáře Sasu Hoviho a Jiřího Trvaje, v poli se představí klubové legendy jako Jozef Kováčik, Leoš Čermák, Radek Dlouhý či Jakub Koreis. Sestavu doplní odchovanci Libor Hájek, Filip Král, Karel Vejmelka, Martin Nečas nebo Jakub Zbořil. Trenéry budou Zdeněk Venera a Lubomír Oslizlo.

Proti hvězdám let nedávno minulých nastoupí současný tým kouče Martina Pešouta, který je v plné přípravě na nový ročník extraligy.

Akce bude mít i charitativní podtext, výtěžek poputuje na konto Nadačního fondu Kometa, který pomáhá dětem s poruchou autistického spektra. Začátek akce ve Winning Group Areně kopíruje název akce, úvodní buly je na programu v 16:50.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto HC Kometa Brno

Štítky Sport, hokej, Brno, exhibice, benefice, HC Kometa

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.