středa 17. srpna 2022 Petra

Zbrojovka dolaďuje příchod útočníka Markoviće

S fotbalisty Zbrojovky Brno by měl ve středu odletět na herní soustředění i srbský útočník Miroslav Marković z Českých Budějovic. Jednání obou klubů dospělo do závěrečné fáze, dolaďují se už detaily působení třiadvacetiletého hráče v Brně.

Zbrojovka naopak ukončila testování bývalého olomouckého útočníka Vojtěcha Schulmeistera, který hrál naposledy v Apeldoornu. Nizozemský druholigový klub před necelými třemi týdny vyhlásil bankrot a Schulmeister se stal volným hráčem.

„V jednání o získání Markoviće jsme vyřešili všechny záležitosti, které bránily dohodě,“ uvedl na klubovém webu sportovní ředitel Zbrojovky Zdeněk Kudela.

Marković má zkušenosti s českým i slovenským fotbalem. V létě 2008 přišel do Baníku Ostrava, který jej po roce uvolnil na hostování do druholigové Vlašimi. Od léta 2010 byl na Žižkově, odkud přestoupil v červenci 2011 do Dukly Praha.

Po půlroce odešel na hostování do Ružomberku. Loni v létě zamířil do Českých Budějovic, kde na podzim odehrál 15 zápasů a vstřelil tři branky.

Zdroj: ČTK
Foto: www.skcb.cz

Štítky FC Zbrojovka Brno, přestup, útočník, Miroslav Marković, SK Dynamo České Budějovice, fotbal

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.