Češi porazili na ME v malém fotbalu Bulhary, ve čtvrtfinále vyzvou Bosnu

Čeští reprezentanti v malém fotbalu porazili na mistrovství Evropy v Brně v osmifinále Bulharsko 1:0, jedinou branku vstřelil ve 32. minutě Patrik Levčík. Ve čtvrtfinále se střetnou s Bosnou a Hercegovinou, kterýá porazila Chorvatsko..

I když se český tým snažil hodně útočit, akce většinou končily na pozorné obraně. Nejslibnější šanci měl v prvním poločase Bednář, jehož střelu stačil bulharský obránce v poslední chvíli vykopnout před brankovou čárou. Skóre se změnilo jen po akci Bira s Koudelkou, který našel volného Levčíka a ten levačkou překonal brankáře Malinova.

„Soupeř byl hodně nepříjemný v obraně, nedokázali jsme se kombinační hrou dostat do šancí. Byli jsme už nervózní, z vítězství a další cesty turnajem máme velkou radost," řekl novinářům střelec gólu Levčík.