pondělí 26. října 2020 Erik

Pět členů týmu Zbrojovky má koronavirus. O konání nedělního zápasu s Olomoucí se rozhodne v sobotu

Zbrojovka po návratu do první ligy stále čeká na první výhru a před nedělním zápase se Sigmou Olomouc navíc čelí dalšímu problému. Testy odhalily nákazu koronavirem hned u pěti členů týmu. Zbytek hráčů tak musí do karantény, v sobotu podstoupí další testy, které rozhodnou o konání nedělního zápasu.

Nákaza se u pěti lidí potvrdila v pátek. „Tým tak okamžitě přerušil přípravu na utkání s Olomoucí. Členové realizačního týmu a zbylí hráči, doplnění o hráče rezervy, absolvují v sobotu kontrolní testy. Na základě výsledků těchto testů bude klub v souladu s pokyny místně příslušné hygienické stanice postupovat dále," uvedl mluvčí Zbrojovky Martin Lísal.


Brněnští basketbalisté mají koronavirus, hrát nemůžou až do října. Do karantény jdou i hráčky Žabin

Brněnští basketbalisté se kvůli koronaviru nevrátí na soutěžní palubovky dříve než v říjnu. Klub na svém webu oznámil, že nákaza covid-19 byla zjištěna dohromady u třinácti hráčů a členů realizačního týmu a vedení soutěže na žádost Brňanů...


Potíže s nákazou koronaviru řeší vedle fotbalistů i prvoligoví brněnští basketbalisté. Pozitivnáí testy na koronavirus mělo hned třináct členů Basketu Brno. Do karantény musí i prvoligové hráčky Žabin, pozitivní test vyšel jedné ze sportovkyň brněnského basketbalového kádru.

Ohodnoť článek

Foto Zbrojovka Brno

Štítky zbrojovka, brno, koronavirus, hráči, zápas, olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.