Marvani uloupili na východě Čech cenný bod. Z Hradce si na úvod jara odvezli remízu 1:1

Zajímavý duel nabídl hned první zápas jarní části Fortuna Národní ligy. Líšeňští Marvani vyjeli na hřiště hradeckých Votroků. Jejich první vzájemný zápas přitom skončil bláznivou přestřelkou 3:3, ve vzduchu tak opět visel příslib útočného fotbalu.

Ten nakonec potvrdila hned první třicetiminutovka, ve které padly hned dvě branky. Jako první se radovali Votroci. V 25. minutě si na krásný centr naběhl Michal Leibl a bez potíží poslal Hradec do vedení 1:0.

Domácí si však nestihli ani zvyknout na vedení a vše bylo jinak. Marvani s epěknou kombinací dostali do útočného vápna odkud se trefil Jaroslav Málek a bylo srovnáno - 1:1.

Druhý poločas divákům nabídl několik velkých šancí. gólové zakončení však žádné. Především domácí Votroci měli v závěru na kopačkách vítězství, spokojeni nakonec za cennou remízu odjížděli hráči Líšně.

Hradec tak hnev v úvodu jara ztratil důležité body v honbě za barážovými pozicemi a na třetí Zbrojovku ztrácí čtyři body. Marvani drží s 24 body přesný střed tabulky - 8. místo. V příštím kole přivítají doma Vlašim.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto FC Hradec Králové

Štítky líšeň, marvani, hradec králové, remíza, FC Hradec Králové, Česko, Michal Leibl, FC Zbrojovka Brno