středa 30. září 2020 Jeroným

Marvani prohráli v atraktivním zápase na hřišti Dukly Praha

Nováček z Líšně se ve druhé lize od prvního zápasu prezentuje útočným, atraktivním fotbalem. Nejinak tomu bylo i na pražské Julisce, kde Marvani vyzvali domácí Duklu. Gólově bohaté utkání nakonec ovládli domácí. Na světelné tabuli na konci zápasu svítilo skóre 4:2.

Souboj dvou nováčků letošního ročníku přinesl od prvních minut aktivní fotbal. Góly však padaly až v závěru poločasu a z rohových kopů. Dvakrát se přitom radovali domácí - poprvé, když ve 39. minutě vypadl hostujícímu brankáři míč z ruky přímo na hlavu Krunerta. Podruhé pak až v samém závěru, kdy opět po rohu zakončoval do prázdné Jiří Piroch.

Druhý poločas nabídl velké množství šancí na obou stranách. Vedení domácích navýšil v 66. minutě krásnou střelou z voleje Dominik Preisler.  

Marvani se však nevzdávali. Ke snížení jim pomohl také roh a hlavička Ondřeje Ševčíka.  Mezi střelce se pak po několika šancích zapsal i domácí Filip Hašek, který vrátil v 80. minutě Dukle tříbrankový náskok. Gólový účet večer pak uzavřel v 90. minutě brněnský Marek Vintr, a to náramně - střelou ze 30 metrů.

Líšeň aktuálně okupuje s 19 body 9. místo, příští kolo vyráží do Třince.

Foto FK Dukla Praha

Štítky SK Líšeň, druhá liga, FK Dukla Praha, prohra

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.