Čt 13. 8. 2026Alena
Společnost

V Brně dnes začíná veletrh motocyklů Motosalon, potrvá do neděle

RRedakce1 minuta čtení3. 3. 2016, 10:13
ilustrační foto
ilustrační foto

Na brněnském výstavišti dnes začíná veletrh Motosalon. Výrobci motorek a zboží pro motorkáře o něj mají výrazně větší zájem než před dvěma lety. Podle ředitele akce Miloně Mlčáka letos přijedou všichni významní světoví výrobci motocyklů a výstavní plocha se zvětší o pětinu.

Zatímco předloni vystavovalo v Brně 150 značek, letos jich bude 250. Motosalon začne ve čtvrtek 3. března a skončí v neděli.

Pořadatelé předpokládají, že by opět mohlo přijít zhruba 50.000 návštěvníků. Nejvíce jich chodívá v sobotu, proto pořadatelé doporučují zvolit si raději pátek či neděli. Výstaviště se otvírá každý den v 09:00.

Součástí veletrhu je tradičně možnost si motorky vyzkoušet. V Brně se bude letos poprvé vyhlašovat také anketa Motocykl roku, v níž mohou zájemci hlasovat do pátečního večera na webu.

Zdroj: ČTK

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhaslZprávy

Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhasl

Brněnskou oblohu dnes sledovaly stovky lidí. Zájem o zatmění Slunce byl tak velký, že brněnská hvězdárna během jediného dne vyprodala všech 12 tisíc speciálních brýlí. Za úkazem se lidé vydali i na Špilberk. Hrad kvůli pozorování vypnul osvětlení a nechává své brány otevřené až do noci.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook