St 12. 8. 2026Klára
Společnost

Na ženu v autě zaútočil muž, vydechla si až s příjezdem strážníků

RRedakce1 minuta čtení10. 8. 2015, 17:09
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Z křoví přímo proti vozidlu, s nímž vjížděla do garáže třiatřicetiletá řidička se v neděli večer podle svědků rozběhl o osm let mladší muž v severní části města.

Domnělý agresor pak údajně začal kopat do auta a ženě, která se z obav o svoje zdraví pohotově zamčela uvnitř, prý vyhrožoval fyzickou likvidací. Muž, který údajně výrazně poškodil přední dveře a zpětné zrcátko, z místa ještě před příjezdem strážníků rychle utekl. Hlídka rozrušenou ženu po několika minutách uklidnila a přesvědčila se, že neutrpěla žádná zranění.

Strážníkům se následně podařilo získat informace o totožnosti údajného útočníka, a jelikož na vozidle byla odhadem vyčíslena desetitisícová škoda, přivolali strážníci na místo republikové kolegy. Veškeré získané poznatky jim předali s podezřením na spáchání trestného činu.

Zdroj: MPB

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhaslZprávy

Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhasl

Brněnskou oblohu dnes sledovaly stovky lidí. Zájem o zatmění Slunce byl tak velký, že brněnská hvězdárna během jediného dne vyprodala všech 12 tisíc speciálních brýlí. Za úkazem se lidé vydali i na Špilberk. Hrad kvůli pozorování vypnul osvětlení a nechává své brány otevřené až do noci.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook