Čt 13. 8. 2026Alena
Společnost

FOTO: Roboti i formule. V Brně pokračuje Mezinárodní strojírenský veletrh

LLucie Sklenářová1 minuta čtení9. 10. 2025, 9:30
V Brně pokračuje Mezinárodní strojírenský veletrh
V Brně pokračuje Mezinárodní strojírenský veletrh · Foto: Lucie Sklenářová

Letošní 66. Mezinárodní strojírenský veletrh probíhá na brněnském Výstavišti. Návštěvníci si můžou prohlédnout nejnovější inovace ze světa robotiky a automatizací. V osmi pavilonech vystavuje 1356 firem ze 42 zemí po celém světě. Nechybí ani Česká národní expozice. Celý veletrh bude trvat až do 10. října.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhaslZprávy

Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhasl

Brněnskou oblohu dnes sledovaly stovky lidí. Zájem o zatmění Slunce byl tak velký, že brněnská hvězdárna během jediného dne vyprodala všech 12 tisíc speciálních brýlí. Za úkazem se lidé vydali i na Špilberk. Hrad kvůli pozorování vypnul osvětlení a nechává své brány otevřené až do noci.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook