Čt 13. 8. 2026Alena
Společnost

LEDEN 2024: Rozhovor s primátorkou, příběh Jana Kolaříka i protesty za znásilněnou Aničku

Ivo Spisar1 minuta čtení2. 2. 2024, 13:00
LEDEN 2024: Rozhovor s primátorkou, příběh Jana Kolaříka i protesty za znásilněnou Aničku
LEDEN 2024: Rozhovor s primátorkou, příběh Jana Kolaříka i protesty za znásilněnou Aničku · Foto: koláž Drbny

Redakce Brněnské Drbny vstoupila do nového roku v novém složení, ale čtenářům přináší stále aktuální a relevantní zprávy o tom, co se děje nejen v moravské metropoli, ale i v celém Jihomoravském kraji. Podívejte se na přehled toho nejzajímavějšího, co Brněnská Drbna svým čtenářům nabídla v prvním měsíci roku 2024.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Jak vyzrát na sucho? Dobrovolníci na Brněnsku budují speciální přehrádkySpolečnost

Jak vyzrát na sucho? Dobrovolníci na Brněnsku budují speciální přehrádky

Dobrovolníci začali tento týden v reakci na extrémní sucho v lokalitách v okolí Tišnova na Brněnsku a Velké Bíteše na Ždársku budovat přehrádky na lesních melioračních strouhách. Cílem je navrátit vodu do krajiny, řekl Jan Skalík z Hnutí DUHA, které akci uspořádalo.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook