St 12. 8. 2026Klára
Společnost

VIDEO: Chuck Norris už toho má dost. Brněnský videotvůrce pobavil videem k úterní demonstraci

MMartin Šeda1 minuta čtení4. 6. 2018, 16:25
Chuck Norris
Chuck Norris · Foto: Chuck Norris

Chuck Norris sleduje televizi. Na obrazovce se postupně objeví Andrej Babiš, Tomio Okamura a Miloš Zeman. Americká bojová legenda už to nevydrží a rozmlátí televizi. Brněnský tvůrce virálních videí Michal Orsava opět baví internet. Tentokrát jde však o pozvánku na celostátní demonstrace proti premiérovi v demisi Andreji Babišovi, která je naplánována na úterý 5. června.

„Já pojedu," vzkazuje na videu Chuck Norris do telefonu, jehož autorem je Michal Orsava - tvůrce virálních videí jako Brno - město vzrušení, Knight Rider na D1 nebo Babišovy dostihy. 

Opravdu přijede? Těžko říct. Chuck Norris může všechno, to ví celý svět.

Jedno je však jisté - v úterý 5. června v 18 hodin se po celé republice sejdou lidé, kteří jsou nespokojeni se současnou politickou situací. Celostátní akci svolala iniciativa Milion chvilek pro demokracii. jejíž doborovlníci sbírali na veřejných akcích i internetu podpisy požadující odstoupení Andreje Babiše z funkce. Ke konci května měla petice okolo 250 tisíc podpisů. 

V Brně se lidé sejdou na Zelném trhu. Začátek akce je v 18 hodin. Protest bude mít také formu koncertu, na akci vedle řečníků vystoupí také kapela OKno nebo Meteor z Prahy. 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhaslZprávy

Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhasl

Brněnskou oblohu dnes sledovaly stovky lidí. Zájem o zatmění Slunce byl tak velký, že brněnská hvězdárna během jediného dne vyprodala všech 12 tisíc speciálních brýlí. Za úkazem se lidé vydali i na Špilberk. Hrad kvůli pozorování vypnul osvětlení a nechává své brány otevřené až do noci.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook