sobota 25. ledna 2020 Miloš

Hawky

Hawky » Články

Poradíme kam v Lužánkách v únoru

Lužánky-středisko volného času zve v únoru na různé akce, které jsou určeny jak pro děti, tak pro dospělé. Přijďte si zažonglovat na led, nebo se podívat na výstavu, jste vítáni.

Podpořte dvanáctiletého Vojtu, který je po autonehodě

Nadační fond Modrý hroch zve naše čtenáře na po-vánoční charitativní bazárek, jehož výtěžek bude věnován konkrétnímu dítěti, které je po úrazu. Tím je dvanáctiletý Vojta zraněný při autonehodě.

Dávejte pozor na to, kde kupujete zábavnou pyrotechniku

Každoročně je poslední den roku z pohledu hasičů rizikovým. Množství zábavní pyrotechniky, které se během několika hodin objeví v ulicích představuje možné nebezpečí vzniku požáru.

Rychlý zásah hasičů zabránil větším škodám

pondělí, 29. prosince 2014, 16:22Krimi

Rychlý zásah hasičů zabránil větším škodám

Co všechno se může i v těchto mrazivých dnech vznítit, dokazuje případ hořících květináčů na balkoně. Včasným zásahem se předešlo větším škodám.

Brněnská skupina Nevermore & Kosmonaut naděluje CD

Jak vyplývá z nadpisu, brněnská skupina Nevermore & Kosmonaut se rozhodla dát své celé album jako vánoční a novoroční dárek všem fanouškům.

Pomozte najít Barzoje Sašu, nálezce čeká odměna!

Na náš redakční e-mail byla doručena naléhavá prosba o pomoc s nalezením ztraceného ruského chrta, kterého jeho majitelé postrádají od soboty. Viděli jste ho někde? Volejte, zde je zmíněný dopis.

GLOSA: Tak nám dneska stávkují Mikulášové...

...a to nejenom v Praze na Václaváku, ale i v jiných evropských státech. A proč vlastně tyto mírumilovné bytosti stávkují?

Václav Kopta o novém brněnském seriálu

Brněnský velkoobchod s papírem firma Papír a print je tím prostředím, ve kterém se pohybují aktéři nového, po česku natočeného celosvětově úspěšného úspěšného britského seriálu The Office. Hlavní roli šéfa-idiota hraje Václav Kopta, který se mj....

Obtočil se s bavorákem okolo sloupu

středa, 26. listopadu 2014, 16:10Doprava

Obtočil se s bavorákem okolo sloupu

Díky postřehu našeho čtenáře, který nehodu vyfotil, lze konstatovat, že řidič měl štěstí v neštěstí. Evidentně měl nad sebou anděla strážného, když v úterý s červeným bavorákem "zaparkoval" obtočený okolo sloupu veřejného osvětlení.

Zloděj vypáčil sklep v domě, kde bydlí jeho známý

Zřejmě předzásobit se chtěl na vánoce zloděj, který se ráno vloupával do sklepa v Hybešově ulici. Díky všímavosti správce se mu "podařilo" pouze poničit dveře. Správce domu v Hybešově ulici přivolal dnes ve čtvrt na šest ráno strážníky a ukázal...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.