Čt 13. 8. 2026Alena
Kultura

Potvrzeno! Příští rok vystoupí ve Slavkově u Brna legendární Sting

MMartin Šeda1 minuta čtení3. 12. 2018, 14:31
Sting
Sting · Foto: Martin Kierszenbaum/Sting Facebook

Legendární anglický hudebník Sting vystoupí příští rok v České republice. Jeho koncert však nebude hostit Praha, Brno ani Ostrava. Zakládající člen kapely The Police vystoupí 12. července 2019 na zámecké zahradě ve Slavkově u Brna. V rámci akce vystoupí jako hosté také Vojtěch Dyk a B-side Band a Lenka Nová s kapelou Petra Maláska.

Pořadatelé slibují pozoruhodný zážitek. „My Songs bude dynamická show se zaměřením na nejoblíbenější Stingovy skladby a mapující kariéru tohoto šestnáctinásobného držitele ceny Grammy," uvádí pořadatelé.

Diváci tak uslyší skladby jeho sólové kariéry, stejně jako repertoár slavné skupiny The Police, kterou rodák z anglického Newcastle založil. Fanoušci mohou očekávat hity jako “Englishman In New York,” “Fields Of Gold” ,“Shape Of My Heart”, “Every Breath You Take”, “Roxanne”, “Message In A Bottle“ a řadu dalších, které Sting představí v doprovodu své rockové skupiny. 

Vstupenky budou v prodeji od 7. prosince za jednotnou cenu 1690 korun. Další info najdete na oficiální facebookové události.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhaslZprávy

Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhasl

Brněnskou oblohu dnes sledovaly stovky lidí. Zájem o zatmění Slunce byl tak velký, že brněnská hvězdárna během jediného dne vyprodala všech 12 tisíc speciálních brýlí. Za úkazem se lidé vydali i na Špilberk. Hrad kvůli pozorování vypnul osvětlení a nechává své brány otevřené až do noci.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook