sobota 23. října 2021 Teodor

Z ukradeného milionu si platil luxusní hotely i dámskou společnost

Pohádkového jmění si užíval uplynulé dva měsíce sedmačtyřicetiletý dělník jedné brněnské firmy. K více než milionu korun se však nedostal pilnou prací. Využil důvěry svého zaměstnavatele, který muže posílal pracovat na svou chalupu do malé obce na Rosicku.

Dělník totiž při opravách našel v chatě trezor, který ukrýval hotovost v různých měnách. „Ve firmě se pak už neobjevil. Majitel chalupy na krádež přišel náhodou až po několika týdnech a události si spojil,“ řekl mluvčí policistů z Brněnska Bohumil Malášek.

Podnikateli se podařilo bývalého zaměstnance kontaktovat a přimět ho, aby dorazil do sídla firmy. „V naději, že by mu muž mohl zbývající část peněz vrátit, se s ním dohodl na dalším postupu. Ten však zloděj nedodržel, takže se poškozený obrátil na policisty,“ popsal mluvčí.

Strážci zákona vypátrali dělníka v Hanušovicích na Šumpersku. „Ke krádeži se přiznal. Také sdělil, že více než čtyři sta tisíc korun utratil v barech, hernách a luxusních hotelích. Dopřál si prý často i dámskou společnost,“ informoval Malášek.

Policisté nyní muže stíhají pro krádež.

Autoři

Štítky zloděj, Hanušovice, Rosice, dělník, milion, prostitutka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.