sobota 23. října 2021 Teodor

Zloději ukradli malý trezor, policie je lovila v centru Brna

V úterý spěchali policisté z oddělení hlídkové služby na ulici Botanickou, kde mělo dojít ke krádeži příručního trezorku. První z hlídek viděla od domu odjíždět vozidlo se slovenskou registrační značkou. Osoby ve vozidle však neodpovídaly popisu pachatelů, údajně jely s dítětem z nedaleké školky.

Mezitím druhá z hlídek narazila na pachatele, kteří přeskočili plot a snažili se ukrýt na nedalekém parkovišti. Třiatřicetiletou ženu jsme dostihli vzápětí, její o tři roky mladší bratr se schoval pod zaparkovaný autobus. Na výzvu k opuštění úkrytu muž zareagoval a se slovy „...už lezu ven, já jsem nic neukradl, věřte mi prosím“, se začal škrábat zpod autobusu.

První hlídka mezitím nadjela pachatelům ve směru útěku. Policisté nebyli ani moc překvapeni, když se opět setkali s podezřelým vozidlem. V přihrádce u spolujezdce pak policisté našli osobní doklady zadržených pachatelů. Všichni putovali k podání vysvětlení. Policisté případ vyřešili ve zkráceném přípravném řízení se zadržením. Trojice pachatelů čelí podezření z krádeže. Jeden z nich navíc ještě z maření úředního výkonu a vykázání.

Zdroj Policie ČR

Štítky krádež, trezor, Brno, Botanická ulice, zloději, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.